Turizmin Yükselen Yıldızı

Kurumsal

T.C. Turizm Bakanlığı’ndan “A” Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi’ne sahip olan Florida Travel Agency 2015 yılından itibaren sektörde hizmete başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti, araç kiralama, otel konaklama, vize işlemleri, kongre ve organizasyonlar da profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Benzerlerimiz ve rakiplerimize göre farklılık yaratarak lider olmak, bir adım önde olmak. Örnek şirket olma bilinciyle standart ve beklentileri aşarak her ortamda başarılı olmak için rekabete açık, kararlı, sorumlu ve farklı olmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima dürüst olmak. Ekip ruhu ile hareket ederek sonuç odaklı olarak çalışmaktır.

Misyonumuz

En güvenilir, en verimli satış politikaları oluşturarak müşterilerimiz için değer yaratmak ve müşteri memnuniyetini beklentilerin üzerine çıkarmak. Sektördeki geleceği görüp değerlendirebilen, diğer firmalar ile rekabet edebilen, kârlılık oranı yüksek örnek bir  şirket olmak. Emniyet ve çevreye duyarlı, bireye ve topluma saygılı olarak yürürlükteki yasalar, yönetmelikler, ve mevzuatlara uygun davranmak. Kalite ve özveri ile 7/24 saat prensibine göre hizmet sunmak. Çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratarak, lider şirket olmaktır.